• Taze
FY-40 Fiber Optik Kablo Metal Koşum Su Geçirmez Çözüm veya Sauna için Led Işık

FY-40 Fiber Optik Kablo Metal Koşum Su Geçirmez Çözüm veya Sauna için Led Işık

Alıcı derecesi:
₺ 45.00
₺ 42.75 -5 %

Ürünün miktarı
Varolan

Fiber Optik Kablo Işığı Bağlama Donatı fiber optik ve fiber optik ışıklar kristal yansıtıcı malzeme blend. özel yansıtıcı kristaller ve ışık ve özel üretim yöntemleri, süreçleri, rüya ulaşmak için, renkli görseller, sıcak ve romantik bir duygu veren, tercih edilen dekoratif aydınlatma ürünleri ve banyo eğlence merkezi, alınan her yaştan sayısız tasarım Mühendisleri ve gece kulüpleri. Olmayan termal, düşük güç tüketimi, uzun ömürlü; çeşitli desenler, renkler ve birçok değişiklikler; parlak renkler, fantastik görsel deneyim, böylece atmosfer daha aktif sıcak olduğunu.
benzersiz aydınlatma etkisi : hiçbir ısı, UV radyasyon, yeşil teknoloji soğuk ışık kaynağı, hem fonksiyonel ve dekoratif çift aydınlatma.
olağanüstü sanatsal mizaç : geniş bir yaratıcı uzay, çeşitli renk değişiklikleri. Fiber optik terminal metin grafik oluşturmak için ücretsiz kombinasyonu, üç boyutlu far-reaching.Applications : parkı, müze, yol kenarları, merdiven, scenic spot ve daha; - ürün Detayları - uygulama ve Ilgili Bağlantılar Satın :

Ürün verisi

öğe Türü:
Optic Fiber Lights
Model Numarası:
FY-40
Marka Adı:
EVERZONE
IP :
68
is_customized:
Yes
Material:
Copper

En İyi Kalifiye Kategori

Haberimiz

Abonelerimiz için en iyi indirim ve satış. Başkalarından önce tüm yeni teklifleri almaktan çekinmeyin